my language is: polish | english | espaniol | russian | deutsch

o socialmarkt

Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą marketingową koncentrującą się na tworzeniu kampanii reklamowych z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Nasza firma powstała z pasji oraz marzeń dzięki temu nasze usługi oraz kampanie są tworzone z pełnym zaangażowaniem. Tworzymy dynamiczne, pełne fantazji, energii oraz kreatywnych pomysłów kampanie reklamowe. Naszą siłą przetargową jest wysoka jakość oferowanych usług oraz innowacyjność i świeże podejście do reklamy wraz z duża dawka kreatywność.

czytaj więcej...
  • Nasza specjalność to media społecznościowe socialmarkt
    Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą marketingową specjalizującą się w socialmedia
  • Innowacyjnosc to nasza siła przebicia dlaczego my
    Innowacyjność, kreatywność oraz najnowsze technologie. To nasza siła przebicia !
  • Nowoczesny marketing 2.0 marketing 2.0
    Nie wiesz czym są media społecznościowe ? Nie wiesz na czym polega marketing 2.0. Pomożemy !

dlaczego my czyli korzyści wynikające ze współpracy z nami:

1

Nowoczesność.

Jesteśmy firmą młodą otwartą na nowe technologie, z uwagą śledzimy wszystkie nowości marketingowe, społecznościowe pojawiające się w Internecie.

2.

Oferta dostosowana do potrzeb.

Podczas nawiązywania współpracy staramy się przeanalizować klienta, produkty, sektor w którym działa. Dzięki temu możemy dostosować ofertę ściśle do określonym potrzeb.

3.

Technologia.

Dostęp do nowoczesnej technologii internetowych, które zostaną wykorzystane w kampaniach internetowych

4.

Wysoka jakość.

Jesteśmy specjalistami z dziedziny marketingu, informatyki oraz nowoczesnych mediów. Każde zadanie, bądź kampania jest dla nas ważne i przykładamy do niej dużą uwagę.

5.

Zaangażowanie

Każde nowe zadanie to wyzwanie dla nas. Każdy w naszym zespole jest zaangażowany w tworzeniu produktu.

6.

Jesteśmy elastyczni

Nie jesteśmy dużą korporacją która, ma gotowe oferty, gotowe cenniki. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Zaproponowana oferta jest zła ? Zrobimy lepszą !

7.

Etyka

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i wierząca z etykę biznesu. Doskonale zdajemy sobie sprawę że działania etyczne dadzą najlepsze i długotrwałe efekty.

8.

Dotrzymujemy obietnic

Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Jesteśmy optymistami wierzymy w powodzenie kampanii, wierzymy że blog odniesie zamierzony cel. Jednakże jesteśmy realistami, i przedstawiamy realne oferty, realne mierzalne wyniki.

9.

Wsparcie.

Realizowane przez socialmarkt kampanie internetowe, prowadzone fanpage bądź redagowane blogi są objęte pełnym wsparciem naszych pracowników. Staramy się rozwiązywać wszystkie problemy klientów, aby efekty działań była jak najlepsze

10.

A po dziesiąte. UWIELBIAMY to co robimy.

facebook doradztwo

W ramach naszych usług pomożemy ci dobrać odpowiednie narzędzia do stworzenia profesjonalnej kampanii w serwisie społecznościowym - reklama na facebooku.

czytaj więcej...

media społecznościowe

Wykorzystaj potencjał kryjący się w mediach społecznościowych, poszerz zakres swoich kontaktów, wpłyń na rozpoznawalność marki. Pomożemy Tobie w tym.

czytaj więcej...

marketing 2.0

Nowoczesny marketing to dialog z otoczeniem, ze społeczeństwem, z klientami. Dzięki platformie internetowej taki dialog może odbywać się w efektywny sposób.

czytaj więcej...

blogi internetowe

Blogi internetowe to skuteczny sposób aby promować swoją firmę w Internecie. Dzięki temu Twoi klienci będą wiedzieli co się dzieję w środku Twojej firmy.

czytaj więcej...

aplikacje na facebook

Stworzymy dla Ciebie oraz Twojej firmy aplikacje dzięki której społeczność pozna Twoje produkty bądź usługi.

czytaj więcej...

prowadzenie fanpage

Wykorzystaj portal społecznościowy do promowania Twojej firmy. Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę fanpage oraz będziemy go dla Ciebie prowadzić.

czytaj więcej...

kampanie reklamowe

Specjalizujemy się w tworzeniu oraz budowaniu kampanii reklamowych w Internecie. Wykorzystujemy różne narzędzia internetowy aby firma odniosła sukces.

czytaj więcej...

doradztwo marketingowe

Wykorzystaj nasze doświadczenie w marketingu. Pomożemy dobrać dla Ciebie odpowiednie narzędzia, które pomogą wypromować Twoją firmę w Internecie.

czytaj więcej...
E-commerce | Efektywny handel elektroniczny

E-commerce powszechnie znany jako handel elektroniczny, wykorzystujący kanał sprzedaży, dystrybucji, produktów i usług, za pomocą Internetu. Nasz firma chciała by państwu zaproponować pójście krok dalej i wykorzystać do tego celu serwis Facebook.

czytaj więcej... działaność non profit | społeczna odpowiedzialność sm

Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną, dlatego też realizujemy ideę Społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasza firma wspiera swoimi działaniami organizacje pozarządowe, projekty promujące działalność sportową, młodych sportowców, artystów, oraz naukowców.

Możemy zrealizować kampanie reklamową dla Twojej działalności.

czytaj więcej...

FORMULARZ KONTAKTOWY | Marketing społecznościowy

imie

email:

treść:

SOCIALMARKT | Marketing społecznościowy

Właściciel: Usługi Informatyczne Michał Grządziel

Polecam pozostałe usługi: art2 | webgears | itnets

Valid XHTML 1.0 Transitional