my language is: polish | english | espaniol | russian | deutsch

o socialmarkt

Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą marketingową koncentrującą się na tworzeniu kampanii reklamowych z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Nasza firma powstała z pasji oraz marzeń dzięki temu nasze usługi oraz kampanie są tworzone z pełnym zaangażowaniem. Tworzymy dynamiczne, pełne fantazji, energii oraz kreatywnych pomysłów kampanie reklamowe. Naszą siłą przetargową jest wysoka jakość oferowanych usług oraz innowacyjność i świeże podejście do reklamy wraz z duża dawka kreatywność.

czytaj więcej...
  • Nasza specjalność to media społecznościowe socialmarkt
    Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą marketingową specjalizującą się w socialmedia
  • Innowacyjnosc to nasza siła przebicia dlaczego my
    Innowacyjność, kreatywność oraz najnowsze technologie. To nasza siła przebicia !
  • Nowoczesny marketing 2.0 marketing 2.0
    Nie wiesz czym są media społecznościowe ? Nie wiesz na czym polega marketing 2.0. Pomożemy !

oferta socialmarkt

W dzisiejszych czasach coraz popularniejsze są portale społecznościowe , a apogeum tej popularności osiągnął Facebook. Wszyscy zakładają na nim konta, zapraszają znajomych, dzielą się tam ulubioną muzyką czy wyjawiają wszystkie szczegóły ze swojego życia prywatnego.

Konta w serwisach społecznościowych zakładają nie tylko "szarzy ludzie", ale też znani i lubiani (albo i nielubiani) przedstawiciele mody, muzyki, sztuki. Coraz więcej kont zakładają również przedsiębiorcy oraz firmy.

Dlaczego? Ponieważ serwisy społecznościowe stał się miejscem, w którym mogą rozmawiać z swoimi fanami, mogą promować swoją markę, udzielając o niej informacji z pierwszej ręki.

Firmy mogą uczestniczyć i inicjować dialog z klientami. Dialog jest formą nowoczesnego marketingu 2.0 .

Socialmarkt specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań marketingowych z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Tworzymy dla naszych klientów strategie marketingowe dostosowane do ściśle określonych potrzeb oraz oczekiwań.

Oferujemy prowadzenie kampanii reklamowej w serwisach społecznościowych takich jak:

Realizując kampanie w serwisach społecznościowych dobieramy konkretnych sprecyzowanych odbiorców. Dzięki temu reklamy naszych klientów trafiają do osób zainteresowanych.

Socialmarkt poszukuje dla klientów najlepszych rozwiązań, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo wierzymy że tylko indywidualne podejście jest skutecznie.

Nasza oferta składa się z następujących elementów:

W naszej bogatej ofercie znajduje się również doradztwo marketingowe

facebook doradztwo

W ramach naszych usług pomożemy ci dobrać odpowiednie narzędzia do stworzenia profesjonalnej kampanii w serwisie społecznościowym - reklama na facebooku.

czytaj więcej...

media społecznościowe

Wykorzystaj potencjał kryjący się w mediach społecznościowych, poszerz zakres swoich kontaktów, wpłyń na rozpoznawalność marki. Pomożemy Tobie w tym.

czytaj więcej...

marketing 2.0

Nowoczesny marketing to dialog z otoczeniem, ze społeczeństwem, z klientami. Dzięki platformie internetowej taki dialog może odbywać się w efektywny sposób.

czytaj więcej...

blogi internetowe

Blogi internetowe to skuteczny sposób aby promować swoją firmę w Internecie. Dzięki temu Twoi klienci będą wiedzieli co się dzieję w środku Twojej firmy.

czytaj więcej...

aplikacje na facebook

Stworzymy dla Ciebie oraz Twojej firmy aplikacje dzięki której społeczność pozna Twoje produkty bądź usługi.

czytaj więcej...

prowadzenie fanpage

Wykorzystaj portal społecznościowy do promowania Twojej firmy. Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę fanpage oraz będziemy go dla Ciebie prowadzić.

czytaj więcej...

kampanie reklamowe

Specjalizujemy się w tworzeniu oraz budowaniu kampanii reklamowych w Internecie. Wykorzystujemy różne narzędzia internetowy aby firma odniosła sukces.

czytaj więcej...

doradztwo marketingowe

Wykorzystaj nasze doświadczenie w marketingu. Pomożemy dobrać dla Ciebie odpowiednie narzędzia, które pomogą wypromować Twoją firmę w Internecie.

czytaj więcej...
E-commerce | Efektywny handel elektroniczny

E-commerce powszechnie znany jako handel elektroniczny, wykorzystujący kanał sprzedaży, dystrybucji, produktów i usług, za pomocą Internetu. Nasz firma chciała by państwu zaproponować pójście krok dalej i wykorzystać do tego celu serwis Facebook.

czytaj więcej... działaność non profit | społeczna odpowiedzialność sm

Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną, dlatego też realizujemy ideę Społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasza firma wspiera swoimi działaniami organizacje pozarządowe, projekty promujące działalność sportową, młodych sportowców, artystów, oraz naukowców.

Możemy zrealizować kampanie reklamową dla Twojej działalności.

czytaj więcej...

FORMULARZ KONTAKTOWY | Marketing społecznościowy

imie

email:

treść:

SOCIALMARKT | Marketing społecznościowy

Właściciel: Usługi Informatyczne Michał Grządziel

Polecam pozostałe usługi: art2 | webgears | itnets

Valid XHTML 1.0 Transitional