my language is: polish | english | espaniol | russian | deutsch

o socialmarkt

Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą marketingową koncentrującą się na tworzeniu kampanii reklamowych z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Nasza firma powstała z pasji oraz marzeń dzięki temu nasze usługi oraz kampanie są tworzone z pełnym zaangażowaniem. Tworzymy dynamiczne, pełne fantazji, energii oraz kreatywnych pomysłów kampanie reklamowe. Naszą siłą przetargową jest wysoka jakość oferowanych usług oraz innowacyjność i świeże podejście do reklamy wraz z duża dawka kreatywność.

czytaj więcej...
  • Nasza specjalność to media społecznościowe socialmarkt
    Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą marketingową specjalizującą się w socialmedia
  • Innowacyjnosc to nasza siła przebicia dlaczego my
    Innowacyjność, kreatywność oraz najnowsze technologie. To nasza siła przebicia !
  • Nowoczesny marketing 2.0 marketing 2.0
    Nie wiesz czym są media społecznościowe ? Nie wiesz na czym polega marketing 2.0. Pomożemy !

Reklama na facebooku

Optymalnie przygotowana reklama na Facebooku to doskonały sposób, żeby pozyskać nie tylko fanów marki ale przede wszystkim użytkowników, którzy będą mieli doskonałą okazje poznać profil działalności konkretnej firmy wraz z usługami i produktami, jakie są przez nią oferowaną. Powierzając nam działania w tym kierunku, jesteśmy przekonani, że spełnią one Państwa wymagania, ponieważ to na nich głównie się koncentrujemy realizując kampanie reklamowe z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że reklama na Facebooku tworzona jest niezwykle starannie i z pełnym zaangażowaniem, czego efektem jest zadowolenie naszych Klientów. Kreatywne pomysły i świeże podejście do całego procesu powstawania reklamy na Facebooku, sprawia, że oferujemy wysoką jakość usług mając na uwadze zadowolenie Klientów zdecydowanych na współprace z nami. Zawsze pomagamy osiągnąć twórczy kompromis skupiając się na realnych potrzebach zleceniodawców dla których reklama na Facebooku będzie ważnym elementem strategii marketingowej. Z przyjemnością służymy fachowym doradztwem, aby skutecznie wypromować Państwa firmę w Internecie. Rzetelnie opieramy się na zgromadzonej wiedzy i doświadczeniu, doskonale zdając sobie sprawę jak wielki potencjał tkwi w mediach społecznościowych, co pragniemy przenosić na nasze projekty, które tworzy również reklama na Facebooku. Nie pozostajemy obojętni na innowacyjne technologie na bieżąco śledząc pojawiające się nowości marketingowe, społecznościowe pojawiające się w Internecie.

Jeżeli szukają Państwo elastycznego i pełnego pasji partnera w dziedzinie mediów społecznościowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

facebook doradztwo

W ramach naszych usług pomożemy ci dobrać odpowiednie narzędzia do stworzenia profesjonalnej kampanii w serwisie społecznościowym - reklama na facebooku.

czytaj więcej...

media społecznościowe

Wykorzystaj potencjał kryjący się w mediach społecznościowych, poszerz zakres swoich kontaktów, wpłyń na rozpoznawalność marki. Pomożemy Tobie w tym.

czytaj więcej...

marketing 2.0

Nowoczesny marketing to dialog z otoczeniem, ze społeczeństwem, z klientami. Dzięki platformie internetowej taki dialog może odbywać się w efektywny sposób.

czytaj więcej...

blogi internetowe

Blogi internetowe to skuteczny sposób aby promować swoją firmę w Internecie. Dzięki temu Twoi klienci będą wiedzieli co się dzieję w środku Twojej firmy.

czytaj więcej...

aplikacje na facebook

Stworzymy dla Ciebie oraz Twojej firmy aplikacje dzięki której społeczność pozna Twoje produkty bądź usługi.

czytaj więcej...

prowadzenie fanpage

Wykorzystaj portal społecznościowy do promowania Twojej firmy. Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę fanpage oraz będziemy go dla Ciebie prowadzić.

czytaj więcej...

kampanie reklamowe

Specjalizujemy się w tworzeniu oraz budowaniu kampanii reklamowych w Internecie. Wykorzystujemy różne narzędzia internetowy aby firma odniosła sukces.

czytaj więcej...

doradztwo marketingowe

Wykorzystaj nasze doświadczenie w marketingu. Pomożemy dobrać dla Ciebie odpowiednie narzędzia, które pomogą wypromować Twoją firmę w Internecie.

czytaj więcej...
E-commerce | Efektywny handel elektroniczny

E-commerce powszechnie znany jako handel elektroniczny, wykorzystujący kanał sprzedaży, dystrybucji, produktów i usług, za pomocą Internetu. Nasz firma chciała by państwu zaproponować pójście krok dalej i wykorzystać do tego celu serwis Facebook.

czytaj więcej... działaność non profit | społeczna odpowiedzialność sm

Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną, dlatego też realizujemy ideę Społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasza firma wspiera swoimi działaniami organizacje pozarządowe, projekty promujące działalność sportową, młodych sportowców, artystów, oraz naukowców.

Możemy zrealizować kampanie reklamową dla Twojej działalności.

czytaj więcej...

FORMULARZ KONTAKTOWY | Marketing społecznościowy

imie

email:

treść:

SOCIALMARKT | Marketing społecznościowy

Właściciel: Usługi Informatyczne Michał Grządziel

Polecam pozostałe usługi: art2 | webgears | itnets

Valid XHTML 1.0 Transitional